Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Stavební pozemek 1.208 m2, Březová Oleško, Praha západ

Lokalita : Pod Dolinou, Březová-Oleško, Oleško
Evidenční číslo:
Adresa:
Pod Dolinou, Březová-Oleško, Oleško
Cena:
3 980 000Kč
Poznámka k ceně:
vč. advokátního servisu a úschovy, vč. provize RK
Umístění:
Klidná část obce

Popis objektu

Nabízíme Vám pěkný, stavební pozemek, v klidné a žádané lokalitě okraje obce Oleško, Březová Oleško, Praha západ. Jedná se o poslední (v ulici) téměř rovinatý pozemek s výměrou 1.208 m2, k němuž je v případě zájmu ještě možné i přikoupit navazující stavební pozemek s výměrou 1.211 m2. Okolí pozemku tvoří převážně nově vzniklé novostavby z posledních let a dále pak klidná chatová oblast obce. Je zde krásný výhled na široké okolí, lesy nad Zlatým údolím a blízký kopec Medník.
Příjezdová cesta je po zpevněné komunikaci ve vlastnictví dvou fyz. osob bydlících v místě a je zaručena věcným břemen chůze a jízdy pro veškeré zde nově vzniklé stavební parcely, vč. již postavených novostaveb. I díky této příjezdové cestě, která je neprůjezdná a na jejímž konci je vhodně umístěna točna vozidel, je lokalita pozemku velmi klidná.
Sítě: na hranici pozemku je přivedena elektřina vč. vybudovaného el. pilíře, vodu ideálně řešit vlastním vrtem. V místě je i obecní vodovod, na který bude možné v budoucnu se napojit, jakmile dojde k posílení řadu. Odpady nyní nutno řešit vlastní čističkou, případně vyvážecí jímkou. Vybudování kanalizace se již plánuje, v současné době vydáno územní rozhodnutí. V obci základní občanská vybavenost: obchod, restaurace, školka, autobusová zastávka. Vše další potřebné (škola, lékaři, pošta, atd.) v přilehlých obcích Zvole a Vrané nad Vltavou vzdálené cca jen 4 km. V případě zájmu Vám můžeme vyřídit i vhodné financování s velmi nízkými úrokovými sazbami.

Základní info

Umístění :
Klidná část obce
Adresa :
Pod Dolinou, Březová-Oleško, Oleško

Plochy

Plocha podlahová:
1208m2
Plocha pozemku:
1208m2

Dopravní dostupnost

Autobus, Silnice

Další údaje

Telekomunikace:

Ostatní

Elektro:

400V, 230V

Máte otázku?