Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Stavební pozemek 2.624 m2, Vranovice, okr. Příbram

Lokalita : Vranovice
Evidenční číslo:
Adresa:
Vranovice
Cena:
3 411 200Kč
Poznámka k ceně:
vč. advokátního servisu a úschovy kupní ceny, vč. provize RK
Umístění:
Okraj obce

Popis objektu

Nabízíme Vám pěkný pozemek na velmi hezkém, rovném a nově vznikajícím místě zástavby RD, na okraji obce Vranovice, okres Příbram. Jedná se dle územní plánu o stavební parcelu vhodnou k výstavbě RD.
Pozemek je situován na okraji obce v nové, budoucí zástavbě pro bydlení, s hezkým výhledem na okolí Brd a u místního rybníčku.

Pozemek lze napojit na elektřinu 230/380V, obecní kanalizaci (nově vybudované letos v obcí Vranovice, připojení se předpokládá cca do podzimu příštího roku). Vodu nutno řešit vlastním vrtem. K pozemku vede zpevněná, obecní, příjezdová komunikace.

V obci Vranovice se nachází místní hostinec, školka, obecní úřad a zastávka autobusu s dobrým spojením na Příbram Rožmitál pod Třemšínem Plzeň. Veškerá pak potřebná obč. vybavenost v Rožmitálu pod Třemšínem vzdáleném jen 3 km. Příbram vzdálená 9 km, Praha 60 km.

Pozemek je vhodný jak k bydlení, tak i případně k rekreaci a to hlavně díky Brdským lesům v okolí a vyžití cykloturistky, houbaření, rybaření atd. Přírodní pěkné koupaliště vč. zázemí a dětského hřiště v Rožmitálu pod Třemšínem.

V případě zájmu Vám rádi vyřídíme financování prostřednictvím hypotečního úvěru s nízkou úrokovou sazbou a nulovým poplatek za vyřízení, vč. odhadu banky zdarma.

Základní info

Umístění :
Okraj obce
Adresa :
Vranovice

Plochy

Plocha podlahová:
2624m2
Plocha pozemku:
2624m2

Dopravní dostupnost

Autobus, Silnice

Další údaje

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Elektro:

400V, 230V

Máte otázku?