Napsali o mě

   

  V roce 2019 jsme využili služeb RK Lenner při prodeji naší venkovské nemovitosti z dědictví. Nebylo to zdaleka naše první setkaní s realitní kanceláří, ale určitě setkání nejlepší. Pan Lenner osobně je skutečný expert v oboru, prozkoumal situaci a navrhl optimální nabídkovou cenu tak, abychom zbytečně nepřišli o peníze, ale současně byla cena realistická. Nejméně stejně důležité ovsem byly i celkově služby RK Lenner. Prakticky jsme se nemuseli starat o nic, jen se zúčastnit finální schůzky s kupcem a podepsat kupní smlouvu, vše od začátku do konce vyřešila RK Lenner za průběžného informování; v každé chvíli jsme věděli, co se kolem naší nemovitosti odehrává. Velmi zkráceně řečeno, s takovým expertním, spolehlivým a férovým jednáním jsem se v souvislosti s realitami nesetkal!
  S panem Lennerem spolupracujeme již několik let a vždy byly jeho služby nadstandardní. Řešili jsem jak koupi bytu, tak i pronájem a pokaždé vše proběhlo bez problémů a v domluvených termínech. Mile nás překvapila rychlost, jakou byl schopný zajistit kvalitní nájemce a vše zařídit ke spokojenosti všech stran. Služby pana Lennera doporučujeme všem, kteří uvažují o prodeji nebo pronájmu nemovitostí.
  S panem Tomášem Lennerem spolupracuji již 7 let a s jeho službami jsem naprosto spokojen. Za tu dobu mi několikrát pomohl pronajmout mou nemovitost. Počínaje nafocením bytu, přes umístění inzerátu na internet, prohlídku bytu s potencionálními zájemci až po podpis smlouvy. Z vlastní zkušenosti vím, že se na něj mohu i poté kdykoliv obrátit. Což je veliké plus. Vždy si udělá čas a poradí. Zařídí jakékoliv změny ve smlouvě, případně její prodloužení. Rychle komunikuje jak s nájemcem, tak s pronajímatelem. Dá se na něj spolehnout v jakékoliv situaci. Jeho služby jsem doporučil svým známým a s klidným svědomím je můžu doporučit všem.
  Tímto bych chtěl velice poděkovat Tomáši Lennerovi,za skvělou spolupráci při složitější koupi a zároveň prodeji nemovitosti bez něho jsi nedokáži představit realizaci nového bydlení vše vyřídil za mne na úřadech člověk se nemusel téměř o nic starat i nad rámec služeb skvělá spolupráce za,kterou jsem velice vděčný mohu jen doporučit.
  Než jsem využila služeb pana Lennera, zkoušela jsem prodat svůj byt sama. Po dlouhých dvou měsících jsem se přesvědčila, že toto není dobrá cesta a pokud bych byt vůbec někdy prodala, bylo by to pod cenou a se spoustou práce a papírování. Na základě doporučení od známého jsem se obrátila na pana Lennera a musím říct, že to byla velmi dobrá volba. Od samého začátku vše šlapalo jak mělo. Pan Lenner mi doporučit cenu, za kterou je reálné byt prodat, postaral se o prohlídky a během pár návštěv zájemců se podepisovala smlouva. Vše řídil pan Lenner, od smluv, převodu bytu na katastru, elektřiny, vody, prostě vše. Byt jsem prodala bez jakýchkoliv starostí a k plné spokojenosti. Děkuji za profesionální přístup a všem doporučuji.
  Tomáše Lennera znám již mnoho let, ještě jako bývalého kolegu ze zaměstnání. Vždy byl velice zodpovědný a precizní, to se nezměnilo ani poté co začal podnikat v realitách. Já osobně jsem ho oslovil dvakrát s žádostí o pronájem nemovitosti. V obou případech bylo vše kompletně vyřízeno do týdne a k naprosté spokojenosti všech zúčastněných. Nevím co dodat, snad jen DÍKY Tome.
  Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat, rychlé, vstřícné a profesionální jednání s lidským přístupem. Byli jsme velmi spokojeni a tuto realitní kancelář vřele doporučujeme.